Güncel YAKLAŞAN FAALİYET
Sporcu Bilgi Sistemi

Federasyonumuz 2019 yılı itibariyle yeni Web sitemiz yayına alınmıştır. Federasyonumuzun Bilgi Sistemi Sporcu üyelik sistemi aktif olmuştur ve ilk adımda Sporcularımız Bireysel olarak kayıtlarını yapabileceklerdir. 

Sporcularımız üyelik kayıtları esnasında istenilen kimlik bilgileri dışında Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünlüğünden alınacak olan 2019 vizeli Sporcu Lisanslarını sitemize yüklemeleri halinde üyelik kayıtları kontrol edildikten sonra Sporcularımıza sitemizde kullanmak üzere kullanıcı adı ve şifreleri verilecektir.

Sporcularımız verilecek olan şifreleri ile Faaliyet takviminde yer alan yarışlarımıza Son 24 Saate kadar kayıtlarını yapabileceklerdir.


ÖNEMLİ NOT:  

  • Sporcularımız ilk adımda kayıtlarını tamamladıklarında Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünden alınmış ve sitemize yüklenmiş olan 2019 vizeli Sporcu Lisansları kontrol edildikten sonra üyeliklere onay verilecektir.
  • Üyeliklere onay verildiğinde ilk adımda Ferdi Sporcu olarak atanacaktır.
  • Kulüplerimiz için ise ilk adımda sporcularının kayıtlarını tamamladıktan sonra Federasyonumuza gönderecekleri dilekçe ile kulübünün bilgilerini, Antrenörlerini ve Kulüplerine eklenmesini talep ettikleri Sporcuların listesi gönderilmesi halinde Bilgi Sistemimizde Kulüplerimiz oluşturulacak ve Sistemimize girebilecekleri kullanıcı bilgileri ve şifreleri gönderilecektir.


SPORCU KAYIT FORMU