Güncel YAKLAŞAN FAALİYET
Milli Takıma Hazırlık Kampı Listeleri

NOTLAR : 1. Kampa katılacak tüm ekibin 48 saat öncesine ait PCR testlerinin yapılmış olması gerekmektedir. 2. Kampa katılacak olan 18 yaş altındaki sporcular veli muvafakatnamesini yanlarında getireceklerdir. Veli muvafakatnamesi olmayan 18 yaş altı sporcular kampa alınmayacaktır. 3. Kampa gelecek sporcuların bisiklet ayakkabısı, yağmurluk, kask ve bisikletlerinin eksiksiz bir şekilde kendileri tarafından temin edilmesigerekmektedir. 4. Kampın başlangıcında sporcuların bisikletleri kontrol edilecek, antrenmanda kullanıma uygun ve hazır olmayan, malzemesi, yedek parçasıeksik veya arızalı bisikletle gelen sporcular kampa kabul edilmeyecektir. 5. Kamp çalışmaları esnasında sporcular bisikletlerinde oluşabilecek arızaları ve hasarları Mekanisyenlere bildirmekle yükümlüdür. 6. Milli Takıma Hazırlık kampına katılacak olan sporcularımızın otobüs ücretleri federasyonumuz tarafından karşılanacaktır. 7. Genç Erkekler ve Büyük Erkekler Alanya Arsi Blue Beach Hotel’de kalacaklardır. Yıldızlar A-B ve Bayanlar ise; Alanya Arsi Enfi City Hoteldekalacaklardır. 8. 08-24 Ocak 2021 tarihleri arasında yapılacak olan Milli Takıma Hazırlık Kampı listeleri aşağıdaki gibidir.

Kamp Müdürü; Mehmet Akif Baykan Görevli Milli Takım Kategori Antrenörleri; Kairat BAİGUDİNOV ( Baş Antrenör) Tüm Kategoriler Muhammed ATALAY ( Büyük Erkekler Antrenörü ve Yardımcısı) Hüseyin Sarıoğlu( Büyük Erkekler Antrenörü ve Yardımcısı) İsmail UĞURLU (Genç Erkekler Antrenörü) Ahmet Adem Oğuz (Genç Erkekler Antrenörü) Ümit ÇÖKMEN (Yildiz A, Yıldız B Antrenörü) Ayşe ÇAKIR (Bayanlar Antrenörü) Yusuf Ezirgan (Bayanlar Antrenörü) Ayris IŞIK (Bayanlar Antrenörü) Yunus Emre KARAASLAN (Bayanlar Asistan ve Mekanisyen  Antrenörü) Mekanisyenler; Ahmet AKYÜREK İshak ÜNAL Hasan Serkan Top Muhammed Eyüp Karagöbek

 

BÜYÜK BAYANLAR

ADI

SOYADI

KULÜBÜ

Keziban

KOYUN

Bisan B.S.K

Azize

BEKAR

İtek Bisiklet Spor Kulübü Derneği

Mehlika

ELMALI

Giresun Spor

Arzu

SAĞNAK

Peloton istanbul B.S.K.D

Sevim

GERÇEK

Karaman Duru Bulgur P.S.K

Beste

HEPKARADENİZ

Bisan B.S.K

Buse

AYGÜN

Ayvacık Belediye Spor Kulübü

Çağla

ŞENGÖR DANACIOĞLU

Peloton istanbul B.S.K.D

Esra

KÜRKCÜ AKGÖNÜL

 

 

 

GENÇ BAYANLAR

 

 

Gamze

ÖZTÜRK

Giresun Spor  Bisiklet İzcilik Dağcılık S.K

Funda

TAŞKIN

Kayseri Gençlik Spor Etkinlikleri Kulübü

Rabiye

ALİ OSMAN

Nülifer Belediye  Spor Kulubü Derneği

Rahimenur

MEMİŞ

Giresun Spor Kulubü

Kübra Nur

PINARAK

Peloton İstanbul Bis. Spor Kulubü Derneği

Almina Bahar

ÖNER

Söğütlü Spor Kulübü

Elif Rüya

SAVRAN

Elifnur

AKTI

Nülüfer bel. Spor kulübü


YILDIZ BAYANLAR

 

 

Edanur

TOY

Gaziantep Belediye Spor Kulubü

Melike

KARABACAK

Ankara Gençlik Hizmetleri GSKD

Semanur

KİRİŞ

Sivas Gençlik Spor Kulubü Derneği

Arife Nisa

GÜNEŞ

Sivas Gençlik Spor Kulubü Derneği

Tuba Ceren

TIKAN

Sakarya Türk Telekom Spor Kulubü

Rümeysa

YILMAZ

Gaziantep Belediye Spor Kulubü

Emine

ADANALI

Çatal Hüyük Çumra Belediye Spor

Berfin

ÇALLAR

Çanakkale Yıldız Spor Kulübü

Yasmin

UÇAR

Gaziantep Belediye Spor Kulubü

Emine

IRMAK SEZEN

Yalova Gençlik Hizmetleri S.K.D

Sudenaz

KÖKEN

Ferdi Sporcu


BÜYÜK ERKEKLER 

Halil İbrahim

DOĞAN

Spor Toto

Ahmet

ÖRKEN

Sapura

Oğuzhan

TİRYAKİ

Spor Toto

Serdar Anıl

TEPE

Salcano Sakarya

Samet

BULUT

Spor Toto

Emre

YAVUZ

Spor Toto

Kaan Soylu

ÖZKALBİM

İzmir Gençlik Spor

Yunus Emre

YILMAZ

Spor Toto

Ferit Can

ŞAMLI

Spor Toto

Tahir Buğra

YİĞİT

Spor Toto

Zeki

KAYGISIZ

Bisan

Abdulkadir

KELLECİ

Brisa Spor

Doğukan

ARIKAN

Giresun Lisesi

Melih

ÇETİN

Muğla Ferdi

Dağhan

GARİPOĞLU

Pelotonİst

Muhammed

ERKAN

Dost Bisiklet S.K

Muhammed Tayyip

YILDIRIM

Trek Trakya

Oğuzhan

TAŞKAN

Trek Trakya

Emin

KOÇAN

Denizli S.K

Burak

ABAY

Salcano Sakarya

Anda

IŞIK

Ahmet Can

AKPINAR

Esat

CEYLAN

İzmir Gençlik Merkezleri G.S.K



YILDIZ A-B (ERKEKLER)

RAMAZAN

YILMAZ (2005)

ÇATALHÜYÜK BLD. SK.

MUSTAFA

TARAKCI (2005)

KONYA BÜYÜKŞEHİR BLD. SK

ÖMER

GÜZELOĞLU (2005)

KONYA BÜYÜKŞEHİR BLD. SK

MUSAB

ARABACI (2005)

SORİSA SPOR KLB.

BERKANT

TAŞÇI (2005)

SORİSA SPOR KLB.

DENİZ

BAŞKAYA(2005)

SİVAS GENÇLİK SPOR KLB

MEHMET CAN

ÇUKUR(2005)

TALAS GEÇLİK SPOR KLB.

ALİ

KÜÇÜK(2005)

TAŞKENT SPOR KLB.

MEHMET RAŞİT

İŞLEYEN(2005)

FERDİ SPORCU

AYBERK

GÜNGÖR (2005)

ÇAYKUR RİZE GENÇLİK SPOR KLB.

FURKAN

DEMİR (2005)

BOLU GENÇLİK SPOR KLB.

SAİT MUSTAFA

ERDEMLİ (2005)

KONYA GENÇLİK SPOR

FAHRETTİN

BADAK (2005)

KONYA GENÇLİK SPOR

MUHAMMET UFUK

GÖKDEMİR (2006)

GAZİANTEP GENÇLİK SPOR KLB.

SERHAT

AYMAN (2006)

YİĞİT GENÇLİK SPOR KLB.

EMİRHAN

YAVUZ(2006)

KONYA BÜYÜKŞEHİR BLD. SK

SAİT MİZA

ERKEN(2006)

PAMUKKALE GENÇLİK SK.

EDİZ

ATEŞ (2006)

BURSA BÜYÜKŞEHİR BLD SK.

TUNAHAN

ÇETİN(2006)

ALİBEYHÜYÜĞÜ SK

SEYİT ÇINAR

GÜVEN(2006)

ALİBEYHÜYÜĞÜ SK

MEHMET EMİN

ÇİÇEK(2006)

TAŞKENT SPOR KLB.

HÜRŞİT EMİR

ÜNVER(2006)

YENİMAHALLE BİSİKLET VE DOĞA SK.

EREN

KAİM(2005)

AYTEMİZ ALANYA SK.

MEHMET

KİPRİKSİZ(2006)

AKÖREN BLD. SK

MUHAMMET ALİ

SÜMBÜL(2006)

KONYA GENÇLİK SPOR

MURAT ÇINAR

YUMUŞAK (2006)

YALOVA GENÇLİK SK.

RAMAZAN

TÜRKMEN (2005)

SELÇUKLU BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ

ŞAHİN EREN                              

KÜÇÜKKARA (2005)

KONYA BÜYÜKŞEHİR BLD. SK

UMUT CAN

CIRLANMAK(2005)

GİRESUN SPOR LİSESİ

EMRE

ŞEN(2005)

NİLÜFER BLD. SKD.

BATIN

DEMİR


UMUT

GÖKDUMAN

Fethiye Bisiklet ve Doğa Sporları Kulübü 


GENÇ ERKEKLER 

ALİ OSMAN

ÇELİK

2003

TORKU ŞEKER S.K

MUHAMMED

ÇEVİK

2003

Ç.ÇUMRA BEDİYE S.K

MUSTAFA

TEKİN

2003

PAMUKKALE GENÇLİK S.K

ALİ İHSAN

EĞİN

2003

TORKU ŞEKER S.K

AHMET

MARAL

2003

TORKU ŞEKER S.K

BAYRAM

YERLİKAYA

2003

BOLU BELEDİYE S.K

MUHAMMED

ÇAKIR

2003

TALAS GENÇLİK S.K

FARUK

SALMAN

2003

TORKU ŞEKER S.K

AHMETCAN

TEKİN

2003

TALAS GENÇLİK S.K

MUHAMMED YUNUS

DEMİR

2003

AVCILAR ANKA S.K

MESUT ENES

İPEK

2003

TORKU ŞEKER S.K

DAVUT

DUMAN

2004

KAYSERİ G.S.K

MUSTAFA

AYYORKUN

2004

KONYA G.S.K

AHMET EMİR

SADIKLI

2004

SELÇUKLU BELEDİYE S.K

ALİ

TURALAR

2004

MERSİN G.S.K

EMRE

YUCA

2004

KONYA G.S.K

MUSTAFA MELİH

YILDIZ

2004

İÇERİÇUMRA OLİMPİK G.S.K

VELİ CAN

PİŞKEN

2004

SORİSA S.K

EFE

ÖRÇÜN

2004

ADAPAZARI BELEDİYE G.S.K

KEMAL

ÇELİK

2004

KONYA G.S.K

YUNUS EMRE

ERDEMLİ

2004

SİVAS G.S.K

TUNAHAN

ERDOĞAR

2004

BOLU G.S.K

FERHAT

EMİŞÇİ

2004

ŞANLIURFA G.S.K

ERSİN

AKGÜL

2003

İZMİR GENÇLİK MERKEZLERİ GSK

Eren

Emek 

LÜLEBURGAZ GENÇLİK MERKEZLERİ G.S.K

Mehmet Esad

Türkyılmaz

LÜLEBURGAZ GENÇLİK MERKEZLERİ G.S.K

 






Mekanisyen;

Hüseyin Sarıoğlu
Hüseyin Sarıoğlu