Güncel YAKLAŞAN FAALİYET
Kıymetli Bisiklet Camiasına Müjde

Kıymetli Bisiklet Camiasına Müjde

Bilindiği gibi Konya’da bir Veledromun yapılmasıyla ilgili çalışmalarımızın sonuna gelmiş bulunmaktayız. Şükürler olsun ki ülkemizin ve dolayısıyla bisiklet camiasının hayalinde olan zor bir tesisin yapılması için temel atma gününü heyecanla beklemekteyiz. Özellikle Sayın Cumhurbaşkanımızın, Konya’da yaptığı mitingde Konya halkına vermiş olduğu sözü tutarak ve Sn. Bakanımızın da üstün gayretlerinden dolayı şükranlarımızı sunarız.

Bu konuda, Türkiye’de yıllardır hayal edilip de bu güne kadar gerçekleştirilemeyen bu eserin, Konya’da yapılmasının gururu içerisindeyiz. Ülkemizdeki bisiklet camiasının iftihar edeceği bu tesisin hem olimpik düzeyde olması hemde ülkemizde, yeni yetişmekte olan bisikletçilerimize çok büyük katkılar sağlaması beklenmektedir. Her ne kadar bu konuyu bisikletçiyim deyip başka maksatlı olarak bilgi ve seviye sınırını aşarak tamamen kendi menfaatleri uğruna eleştirenler olsa da söz konusu bu tesise gölge düşüremeyeceklerdir.

Ülkemizde ilk olarak bizim yönetim dönemimizde gerçekleştirilen bu proje ile Türkiye Bisiklet Federasyonu Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyeleri olarak ülkemize yapmış olduğumuz hizmetten iftihar etmekteyiz. 

2016, Kasım ayında yapılan Genel Kurulda vaadimiz olan Veledrom çalışmasını, göreve geldiğimiz günden beri canla başla çalışarak bugünlere geldik. Ancak bu hizmetlerimizle ilgili içimizden ayrılan bazı arkadaşlar, bu güne kadar hiçbir katkıları olmamasına rağmen, konuyu bilmedikleri halde bu başarımızdan pay kapmak maksadıyla başarılarımıza gölge düşürmek için sürekli sosyal medya hesaplarından federasyonumuz aleyhine yalan ve yanlış beyanlarda bulunmaktadırlar.  Amacımız kendini bilmeyen kimseleri muhatap almak değil federasyon olarak şuana kadar ulaştığımız tüm hedeflerimize sahip çıkmaktır.

Önemle arz ederiz.Erol Küçükbakırcı
Türkiye Bisiklet Federasyonu Başkanı  FOTOĞRAF:
4 Yıl Önce Avrupa’daki Veledrom  Start Toplantısı
Sn. Bakanımız Mehmet Kasapoğlu, Sn. Müşteşar Faruk Özçelik, Sn. Genel Müdürümüz Mehmet Baykan, Sn. Federasyon Başkanı Erol Küçükbakırcı, Sn.  As Başkan İrfan Çelik