Güncel YAKLAŞAN FAALİYET
4. Bisiklet Çalıştayı ve Vize Semineri

4. Bisiklet Çalıştayı ve Vize Semineri 5 - 8 Aralık 2019  -  Antalya


Federasyonumuz 2019 yılı Faaliyet Programında yer alan 4.Bisiklet Çalıştayı ve Vize Semineri 5-8 Aralık 2019 tarihleri arasında Antalya ilimizde yapılacaktır. Otel bilgileri netleştikten sonra Web sayfamızdan paylaşılacaktır.

 

Çalıştay ve Vize seminerine katılacak olan Hakem, Antrenör ve Mekanisyenlerimizin 2020 yılı vizeleri yapılacaktır.

 

HAKEMLER:

Çalıştay ve Vize Seminerine  yalnızca  İl hakemi ve üstü hakemler katılabilecektir.

İstenen Belgeler:

 • Nüfus Cüzdanı Fotokopisi
 • Adli Sicil Kaydı
 • Daha önce almış oldukları Hakem Belge örnekleri ( Yeni kurulan Hakem Bilgi sistemine arşiv kaydı yapılması için gerekmektedir. )
 • 1 Adet Vesikalık Fotoğraf ( Biyometrik olmaması gerekmektedir.)
 • Katılmış oldukları Seminer Belge örnekleri 
 • Federasyonumuzun TR08 0003 2000 0000 0064 9411 80 No’lu TR Hesabına 250 TL olan katılım ücretinin yatırılması ( Açıklama kısmına İsim,Soyisim,TC numarası ve “Hakem Katılım Ücreti” yazılması ) istenmektedir. Katılım ücretlerinin 3 Aralık 2019 Salı günü mesai bitimine kadar dekontun info@bisiklet.gov.tr e-mail adresine gönderilmesi gerekmektedir.

Hakemlerin 3 gece tam pansiyon ( Double odalarda ) konaklamaları Federasyon tarafından karşılanacaktır. ( Yakınları ile gelecek kişilerin yalnızca katılımcının konaklaması karşılanacaktır.)

4.Bisiklet Çalıştayı ve Vize seminerine katılmayanlar 2020 yılı içerisinde yer alan Ulusal ve Uluslararası Faaliyetlerde görev alamayacaklardır.

Derslerde devam zorunlu olup yoklama alınacaktır.

Çalıştay katılım ücreti yatırıldıktan sonra alınan dekont ile birlikte aşağıda bulunan başvuru formu doldurulup 3 Aralık 2019 Salı günü mesai bitimine kadar info@bisiklet.gov.tr e-mail adresine gönderilmesi yada 0(312) 312 12 75 nolu numaramıza Faks çekilmesi gerekmektedir.

Hakem Çalıştay Programı için Tıklayınız...


ANTRENÖRLER:

Çalıştay ve Vize Seminerine yalnızca  2.Kademe ve üstü antrenörler katılabilecektir.

 

İstenen Belgeler:

 • Nüfus Cüzdanı Fotokopisi
 • Adli Sicil Kaydı
 • Daha önce almış oldukları Antrenörlük Belge örnekleri ( Yeni kurulan Antrenör Bilgi sistemine arşiv kaydı yapılması için gerekmektedir. )
 • 1 Adet Vesikalık Fotoğraf ( Biyometrik olmaması gerekmektedir.)
 • Katılmış oldukları Seminer Belge örnekleri
 • Antrenörlerin 3 gece tam pansiyon ( Double odalarda ) konaklamaları Federasyon tarafından karşılanacaktır. ( Yakınları ile gelecek kişilerin yalnızca katılımcının konaklaması karşılanacaktır.)


4. Bisiklet Çalıştayı ve Vize seminerine katılmayanlar 2020 yılı içerisinde yer alan Ulusal ve Uluslararası Faaliyetlerde görev yapamayacaklardır.

4.Bisiklet Çalıştayı ve Vize seminerine katılmayanlar 2020 yılı yurtiçi ve yurtdışı Milli Takımda Antrenör olarak görev yapamayacaklardır.

Çalıştay ve Vize seminerine katılamayıp mazeret bildiren antrenörlerimizin mazeretleri Federasyon Başkanı tarafından değerlendirilecektir. Mazereti kabul edilen antrenörlerimizin 2020 yılı Vize ücreti olarak 1500 TL ( Bin Beş Yüz Türk Lirası ) TR08 0003 2000 0000 0064 9411 80 No’lu TR Hesabına yatırması halinde vizeleri yapılacaktır. 

Derslerde devam zorunlu olup yoklama alınacaktır.

4.Bisiklet Çalıştayı ve Vize seminerine katılacak olan antrenörlerin e-devlet üzerinden Seminer Başvurularını yapmaları gerekmektedir. (Seminer Başvurularını yapmayan Antrenörlerin başvuruları kabul edilmeyecektir. Son başvuru tarihi 2 Aralık 2019 Pazartesi günüdür.)

Aşağıda bulunan başvuru formu doldurulup 3 Aralık 2019 Salı günü mesai bitimine kadar info@bisiklet.gov.tr e-mail adresine gönderilmesi yada 0(312) 312 12 75 nolu numaramıza Faks çekilmesi gerekmektedir.MEKANİSYENLER:

Çalıştay ve Vize Seminerine Federasyonumuz tarafından Mekanisyenlik Belgesi verilen kişiler katılabilecektir.

 • Nüfus Cüzdanı Fotokopisi
 • Adli Sicil Kaydı
 • Daha önce almış oldukları Mekanisyenlik Belge örnekleri ( Yeni kurulan Antrenör Bilgi sistemine arşiv kaydı yapılması için gerekmektedir. )
 • 1 Adet Vesikalık Fotoğraf ( Biyometrik olmaması gerekmektedir.)
 • Katılmış oldukları Seminer Belge örnekleri
 • Mekanisyenlerin 3 gece tam pansiyon ( Double odalarda ) konaklamaları Federasyon tarafından karşılanacaktır. ( Yakınları ile gelecek kişilerin yalnızca katılımcının konaklaması karşılanacaktır.)

4. Bisiklet Çalıştayı ve Vize seminerine katılmayanlar 2020 yılı içerisinde yer alan Ulusal ve Uluslararası Faliyetlerde görev yapamayacaklardır.

4. Bisiklet Çalıştayı ve Vize seminerine katılmayanlar 2020 yılı yurtiçi ve yurtdışı Milli Takımda Mekanisyen olarak görev yapamayacaklardır.

Derslerde devam zorunlu olup yoklama alınacaktır.

Aşağıda bulunan başvuru formu doldurulup  3 Aralık 2019 Salı günü mesai bitimine kadar info@bisiklet.gov.tr e-mail adresine gönderilmesi yada 0(312) 312 12 75 nolu numaramıza Faks çekilmesi gerekmektedir.


Mekanisyen Çalıştay Programı için Tıklayınız...