Logo

Son Güncelleme:01.01.2017

ESKİ BAŞKANLARIMIZ

TÜRKİYE BİSİKLET FEDERASYONU ESKİ BAŞKANLARI       

                           

BAŞKAN DÖNEM
Muaffak MENEMENCİOĞLU 1923-  Vefat Etti
H.Name ERDEN Vefat Etti
Talat TUNÇALP 1954 – 1968 Vefat Etti
Hamdi AYVALI 28.01.1968 – 1970 Vefat Etti
Necdet BAYKUT 24.08.1970 – 1972 Vefat Etti
Feridun İNCULA 25.01.1972 – 1974
Hamdi AYVALI 1974 – 1976 Vefat Etti
Ergün HİÇYILMAZ 01.12.1976 – 25.05.1978
Cemin ERGEN 20.07.1978 – 07.03.1979
Hürrem SOLAKLAR 07.03.1979 – 12.12.1979
Ergün HİÇYILMAZ 12.12.1979 – 02.04.1980
Yavuz ÇAKIR 02.04.1980 – 28.11.1980
Orhan KADIGEL 06.01.1981 – 30.01.1981 (Vekâleten)
Ergün HİÇYILMAZ 30.01.1981 – 28.03.1981
Ünal TOLUN 22.06.1981 – 1984
Cemil ERGEN 19.11.1984 – 02.04.1991
Savaş AĞAOĞLU 29.04.1991 – 20.08.1991  Vefat Etti
Ömer ŞAHİN 20.08.1991 – 1993
Yalçın ARSLAN 21.12.1983 – 1997
Ömer ŞAHİN 05.02.1997 – 2004
Emin MÜFTÜOĞLU 28.12.2004 – 02.11.2016
Erol KÜÇÜKBAKIRCI 02.11.2016 – DEVAM EDİYOR